Kultura + showbiz (Neděle, 16. června 2019 8:57:49)

Celý 862. díl Ordinace: Příšerná zpráva pro Zdenu. Běla v nákupním centru ztratila její dceru!

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Naděje umírá poslední? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 862. DÍL ORDINACE SLEDUJTE ZDE •

 

David Suchý zahájí přetlačovanou s Leošem Márou o post primáře chirurgie, nesmí si dovolit chyby a práci tak musí alespoň dočasně zařadit na první místo. A tak není příliš nápomocný ani v momentě, kdy Zdena zjistí, že její násilnický expřítel Andrej Martynčák byl předčasně propuštěn na svobodu, a to nepříjemným způsobem: počká si na ni před dceřinou školkou! Chce se omluvit za způsobená příkoří, dokázat, že se napravil, ale neoblomná a vystrašená Zdena mu nevěří. A ráda by si na policii vyřídila pro Martynčáka zákaz styku. S hlídáním Haničky se nabídne Běla, neboť David bude na sále, aniž by tušila, že se za tuto pomoc bude brzy proklínat. Vezme ji společně s Eliškou na nákupy, jenomže Hanička v obchodním centru beze stopy z dětského koutku zmizí! Nic netušící Zdena si dcerku přichází vyzvednout ve chvíli, kdy už případ řeší policie a zažívá pořádný šok...Zdravotní stav Jana Sekory se horší: začíná mu odcházet i druhá ledvina. Leoš Mára ji navrhuje vyoperovat, což by Sekoru odsoudilo k doživotní dialýze. Marika chce ale ledvinu za každou cenu zachránit. Mára i přes nesouhlas nakonec svolí, že složitou operaci provede. Hanák se ale nabídne místo něj – nechce přihlížet, jak operaci provádí lékař, který nevěří v pozitivní výsledek. Když je ale Hanák odvolán k operaci dvouměsíčního miminka, Marika musí spolknout veškerou hrdost i hořkost a Máru požádat, aby Sekoru přeci jen zachránil on. Na sále se operace ale zkomplikuje...

 

 

Heluš frustrovaná z nedostatku peněz a podřadné práce vyklopí v afektu na zákazníka bramborový salát. Naštěstí jde o Standu, který to nijak dál řešit nehodlá a Bobo ji uklidní. Když k ní do bufetu později náhodou zavítá Zinek, přesvědčený, že Heluš je jeho terapeutka Jarmila, využije příležitost a ve své hře pokračuje. S Hugovou pomocí odláká skutečnou Jarmilu z její kanceláře a před Zinkem dál úspěšně předstírá, že je psycholožka a má s ním sezení. Hugovi za pomoc potom zaplatí, Jarmile navíc odcizí seznam klientů. S Hugem se pak domluví, že o tajné akci Bobovi neřeknou.

 

V TV 10. 1. 2019
  

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.