Kultura + showbiz (Neděle, 16. června 2019 9:36:11)

Hvězda Ulice Patricie Solaříková bude součástí show MasterChef Česko! Bude to pro ni výzva

Oblíbená herečka Patricie Solaříková se postavila výzvě a stala se moderátorkou nového online pořadu Jak to vidí MasterChef na webu NovaPlus.cz.

Ačkoliv není u plotny tak zkušená jako před kamerou, na výzvu v podobě kuchařské show se herečka velmi těší. „Od 9. ledna budu moderátorkou nového pořadu Jak to vidí MasterChef, kde budu zpovídat soutěžící, abyste se o nich dozvěděli víc a zároveň nahlédli do zákulisí MasterChef Česko,“ svěřila se Solaříková, která má před sebou 23 dílů, během kterých se možná sama něco přiučí v kuchařském umění.

„Říkám tomu 23 způsobů, jak naučit vařit Patricii Solaříkovou,“ směje se mladá herečka, která přiznává, že u plotny se má opravdu ještě co učit.
Solaříková je navíc velkou milovnicí dobrého jídla a stojí si za tím, že se žádná dieta nevyrovná kvalitnímu menu. Zároveň ji moc baví noví porotci Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Honza Punčochář.

Její rozhovory a ohlédnutí se za jednotlivými díly MasterChef Česko můžete sledovat každou středu na webu NovaPlus.cz v online pořadu Jak to vidí MasterChef.

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.