Kultura + showbiz (Neděle, 16. června 2019 9:48:08)

861. díl - Nedráždi hada bosou nohou

Bibi se raduje, že čeká dítě. Marek ale není připravený být otcem. Primář Mára si na chirurgii vyřizuje staré účty.

Přehrát poslední díl

 


Bibi je po ránu nevolno a nevolnost u ní pokračuje i během dne. Ona i Marek se začnou domnívat, že je těhotná. A zpráva se nemocnicí rychle rozšíří. Doputuje i k Vojtovi. Když si ale Bibi udělá těhotenský test, zjistí, že je negativní. Nevolnost způsobily zbytky vánočního cukroví, špatně je také Standovi. Bibi si tím ale uvědomí, že po dítěti už touží a Marek jí to nemůže odepřít. Ale radost z toho nemá, na roli otce se ještě necítí být připraven, Bibi se ale nepřizná.


Heluš prožívá deprese z chudoby. Konzultuje svoje trápení s Jarmilou, tak však musí naléhavě odběhnout k jinému případu a Heluš zatím v její ordinaci přepadne objednaný pacient. Heluš si s Jarmilou splete a ona mu to nevyvrátí. Probere s ním jeho problém a inkasuje si za to nemalé peníze. Na základě toho se rozhodne, že se stane terapeutkou. Je k tomu předurčená, navíc tím zbohatne a od rozhodnutí otevřít si poradnu, i když o tomto oboru vlastně nic neví, ji neodradí ani Bobo, který z toho má obavy.
 

Sekora, po nehodě na motorce, stále leží v kómatu a jeho stav se zhoršuje: o jednu ledvinu už přišel a začíná mu odcházet i ta druhá. Marika je zoufalá, nemá šanci, jak svému milovanému muži, kterému tolik ublížila, pomoci. Rady si neví ani nikdo z kolegů...


Suchému se snaží Mára vpadnout do zad. Chce místo primáře po Sekorovi a tlačí i na Charlotte. Příležitost se mu naskytne s pacientem s nádorem v žaludku. Zatímco Suchý s operací váhá, Mára se do toho chce pustit, bez jeho pomoci se ale na sále neobejde, hlavní sláva je ale pak jeho. Suchému dá posléze najevo, že o post primáře s ním bude bojovat.

 

V TV  8. ledna 2019


Celý díl sledujte na VOYO.CZ

 

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.