Kultura + showbiz (Pondělí, 20. května 2019 12:31:53)

Fanoušky Petry Janů děsí její vzhled. Přiznala potíže se zdravím

Fanoušky zpěvačky Petry Janů vyděsily v nedávné době fotografie, na který má tak oteklý obličej, že je skoro k nepoznání. Mnozí začali spekulovat o zpackané plastice či dokonce rakovině. Jak je to ve skutečnosti?

Kila navíc, změna účesu a hlavně nepřirozeně oteklý obličej - takhle v posledních dnech vypadala zpěvačka Petra Janů. Někteří dokonce tvrdili, že má tvář nenávratně zničenou. Nemohl za to ale ani nevydařený kosmetický zákrok, ani onkologické onemocnění. S pravdou se nám svěřila sama zpěvačka.

 

Skutečně přiznala, že za oteklým obličejem jsou problémy se zdravím! Ne ale nijak vážné. Stačila jedna návštěva lékaře a během pár hodin byly opuchliny pryč. A kila navíc mají ještě jednodušší vysvětlení.

 

"Na základě jediný fotografie se odborníci, kteří vypadají jako z umělé hmoty, vyjádřili, že mám nenávratně zničený obličej. No tak co k tomu říct. Samozřejmě všichni se toho chytli a bylo z toho to, co bylo. Já doufám, že už se to uklidní a že mi to docela sluší ne?" reagovala zpěvačka.

 

 

Že by za proměnou ale mohl být nepovedený plastický zákrok, však zpěvačka vylučuje. Dle jejích slov bojuje skoro měsíc a půl s alergií, která se projevuje různými způsoby. "Jsem truhlík, že jsme šla s oteklým obličejem do společnosti. Víckrát už to neudělám," říká Petra Janů.

 

Ani za kily navíc prý nestojí žádná onkologická nemoc, ale volnější režim. "Já jsem si totiž letos v létě povolila a tak trošku jsem zhřešila. Okamžitě se mi to vrátilo jako bumerang,“ vysvětluje zpěvačka a slibuje, že se bude více hlídat a cvičit.

 

 

Trojnásobná Zlatá slavice se také rozhodla vrátit ke svému starému účesu. Krátké nepoddajné vlny jí totiž na kráse moc nepřidaly a sama přiznává, že to byla špatná volba.

 

Celý exkluzivní rozhovor s Petrou Janů si můžete pustit v pořadu Život ve hvězdách!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Vévodkyně Kate vyděsila Brity: Co se jí stalo s obličejem? ptají se šokovaně

GALERIE: Jak vypadaly nejúspěšnější modelky světa v době, kdy je nikdo neznal? Je to síla!

Zeštíhlete obličej a zbavte se dvojité brady! Nejlepší cviky
Cvičení a jídlo pro každý věk: Jak neztratit formu ani po padesátce?

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.