Kultura + showbiz (Pátek, 18. ledna 2019 17:00:51)

ZÁKULISÍ ULICE: Proč nosí Milena Steinmasslová paruku? Tajemství vzhledu jednotlivých postav prozrazeno!

Některé postavy se v průběhu svého působení v ději seriálu Ulice dost změnily a z šedých myšek se tak staly dechberoucí dámy. Co taková proměna obnáší?

Přehrát poslední díl

Oblíbené dámy z Ulice se v průběhu natáčení změnily téměř k nepoznání. První takovou byla například učitelka Irena Landová, která pořádně prokoukla, když se chtěla zalíbit hasiči Alešovi. Za její proměnou stály jak maskérky, tak kostymérky. Žádných větších úprav však nebylo potřeba, neboť je herečka Kateřina Holánová sama o sobě velice půvabnou ženou. První cesta mířila do maskérny. „Když jsme dostali její charakteristiku, tak jsme ji líčili jen malinko a vlasy měla sepnuté dozadu. Byla to vlastně taková šedá myška,“ prozradila jedna z maskérek. Když pak mělo dojít ke kýžené proměně, odbornice herečce jen rozpustily její krásné a vlnité vlasy. Rázem se z uťáplé učitelky stala skutečná kráska.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Jan2018/2088532.jpg?a514

Spousta diváků měla problém s nelichotivou parukou, která „zdobí“ hlavu herečky Mileny Steinmasslové alias Věry Marečkové. K velkému překvapení to byla přávě ona, kdo své postavě paruku vybral. „Paruka byla můj nápad, když mi dámy z dramaturgie popisovaly, jaká paní Marečková je, tak jsem si říkala, že by neměla vypadat jako já,“ prozradila herečka.

 

Jak jednotlivé proměny probíhaly? Podívejte se na reportáž!

 

 

 

Seriál Ulice sledujte každý všední den v 18:25 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.