Kultura + showbiz (Pátek, 18. ledna 2019 16:38:14)

Popelku z Hořic čeká velké překvapení: Cenné rady jí předá bývalá vítězka SuperStar!

8. díl SuperStar přináší další fázi náročného Super Výběru. Soutěžící se vydávají na dlouhou cestu s jediným cílem – stát se novou hvězdou české hudební scény! Už v neděli večer se tak diváci mohou těšit na další pěvecká čísla, ale i momenty, které budou doslova nabité emocemi...

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Po první náročné noci, kdy Super Výběr opustilo rovnou šedesát soutěžících, je před účastníky další velká zkouška. Poprvé totiž zazpívají s hudebním doprovodem za zvuku tříčlenné kapely. Na rokokovém zámku Dobříš vystoupí šedesátka soutěžících, kteří měli pouze jeden den na naučení nové písně. Pro mnoho z nich to bude vůbec poprvé, kdy budou zpívat s kapelou.

 https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Apr2018/2126099.jpg?d41d

Pro extravagantní Juliánu Hamranovou byly doposud charakteristické rozcuchané zrzavé vlasy, nyní se dívka nechala učesat a razantně tak změnila svou image. Dokonce až tak, že ji porota v první chvíli nemohla vůbec poznat. Jenže tady záleží na zpěvu – zapracovala Juliána i na něm?

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Apr2018/2127908.jpg?d41d


Jedna skupina dívek bude mít těžký úkol – musí totiž zazpívat písničku zatím poslední vítězky SuperStar Emmy Drobné Words. Největší překvapení pak zažije Popelka z Hořic Zuzana Chalupová, kterou Emma navštívila – aby nervózní soutěžící uklidnila a aby jí poskytla cenné rady!

 
Jak souboj dopadne, sledujte už v neděli ve 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.