Kultura + showbiz (Čtvrtek, 17. ledna 2019 22:03:52)

Poznáte herce z Harryho Pottera na fotce z dětství? Dnes ho milují stovky žen!

Herec z filmu Harry Potter a Ohnivý pohár se pochlubil fotografií z dětství na sociální síti. Svojí filmovou rolí vzbudil zájem především u žen. Poznáte, o koho jde?

Byla to jeho první velká filmová role a udělala z něj hvězdu. Přitom se na konkurz dostal úplnou náhodou a přesto ze stovky uchazečů získal roli právě on. V hollywoodském trháku zaujal převážně ženy svojí tajemnou tváří a urostlou postavou. Ano, je to Stanislav Yanevski!

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Jan2018/2089825.jpg?d41d
 

Stanislav se narodil roku 1985 v Sofii. Několik let však pobýval v Anglii a Izraeli. V díle s názvem Harry Potter a Ohnivý pohár ztvárnil kruvalského chytače Viktora Kruma. I přes slávu, kterou díky filmu získal, se na obrazovkách už moc neobjevoval. Fanoušci ho pak mohli vidět také například v hororu Hostel II a Resistance.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Aug2016/1901580.jpg?d41d

Ve svém volném čase si Stanislav převážně udržuje svojí dokonalou postavu ve fitku, ale rád si zahraje i tenis, ragby, fotbal a nebo si jde zaplavat. Adrenalin vyhledává hlavně na své motorce, kde si rychlou jízdu užívá i se svojí přítelkyní.
 


Filmové koncertní turné Harry Potter se vrací do O2 areny s filmem Harry Potter a Tajemná komnata, druhým dílem ságy o Harrym Potterovi! Veškeré informace naleznete ZDE.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


HARRY POTTER ŽIVĚ V PRAZE: Unikátní koncert spojený s promítáním druhého dílu série se blíží! Už máte vstupenky?

A kde má jizvu?! Chyby ve filmu Harry Potter a Fénixův řád vás ohromí


ULEHČÍ VÁM TO ŽIVOT: 12 mouder z Harryho Pottera, která v sobě skrývají hlubokou pravdu!

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.