Krimi (Čtvrtek, 19. září 2019 12:34:16)

Neobvyklá nehoda v Plzni. Žena za jízdy vypadla z auta, zranila se

U vážné nehody zasahovali v pondělí večer v Plzni strážníci, policisté a záchranáři. Mladá žena kolem 20. hodiny vypadla za jízdy z jedoucího auta. S vážným zraněním ji záchranáři převezli do plzeňské fakultní nemocnice.

Projíždějící hlídku strážníků přivolali na pomoc svědci. Podle nich měla žena vypadnout z jedoucího vozidla při projíždění křižovatkou ulic Husova a Husovo náměstí.

 

"Strážníci okamžitě přivolali zdravotnickou záchrannou službu a až do jejího příjezdu monitorovali u ženy základní životní funkce. Další hlídka se postarala o usměrňování provozu v místě události," uvedla mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová.

 

Zásah potvrdila pro TN.cz také mluvčí plzeňských záchranářů Mária Svobodová. "Mladá žena vypadla z jedoucího vozu. Měla středně těžká až těžká zranění. Převezli jsme ji na urgentní příjem nemocnice na Lochotíně," uvedla mluvčí záchranářů.

 

Žena podle záchranářů ztrácela vědomí, dýchala ale sama a záchranáři ji nemuseli připojovat na umělou plicní ventilaci.

 

 

Nehodu si převzali policisté z Dopravního inspektorátu v Plzni. "Případ je v šetření, čekáme, až budeme moci ženu vyslechnout. Byly zahájeny úkony trestního řízení," řekla TV Nova mluví plzeňských policistů Michaela Raindlová.

 

Podle informací TV Nova si žena zřejmě myslela, že už auto dojelo na místo, chtěla z něj vystoupit, řidič se ale na křižovatce rozjel a žena vypadla.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.