Krimi (Úterý, 20. srpna 2019 13:43:44)

Vlak si urval kus auta jako trofej! Řidička skončila v nemocnici

Na první pohled děsivá nehoda na nechráněném železničním přejezdu v Kostelci na Hané, která se stala ve čtvrtek večer, si vyžádala jen lehké zranění řidičky.

Tři hasičské jednotky vyjížděly ve čtvrtek večer ke srážce vlaku a osobního auta. Ta se stala v Kostelci na Hané v Olomouckém kraji okolo sedmé hodiny.


Nehoda při letmém pohledu působila děsivě. Auto, které řídila šestačtyřicetiletá žena, mělo poničenou celou zadní část. Vlak mu totiž při střetu urval víko od kufru, které mu pak viselo z přední části.


“I přes docela velkou destrukci si nehoda vyžádala lehké zranění řidičky, po ošetření transportována záchrannou službou do nemocnice,“ popsali hasiči na svém twitterovém účtu.

 

Auto poničené při srážce:

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Mar2019/2257046.jpg?d41d


Cestující ve vlaku vyvázli bez zranění, podle policie je škoda asi 200 tisíc korun. “Provedený test vyloučil alkohol u řidičky i strojvedoucího,“ řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Policie příčiny nehody vyšetřuje.

 


Hasiči místo zajistili a předali jej drážním kolegům z Přerova. Trať z Prostějova do Dzbel byla v úseku od Kostelce na Hané do Ptení několik hodin uzavřená.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.