Krimi (Neděle, 19. května 2019 9:32:30)

Onanista řádil u kláštera. Kolem chodily maminky s kočárky

Velmi nepříjemný zážitek si pro mladou maminku s miminkem připravil třiačtyřicetiletý exhibicionista. Před ženou onanoval na lavičce v parku u kláštera v Plasích na Plzeňsku. Policisté ho velmi záhy dopadli. Navíc zjistili, že muž má s podobnými kousky už zkušenosti. Hrozí mu tak i tříleté vězení.

Na policisty se v pátek obrátila mladá žena, která se s kočárkem procházela u plaského kláštera. Tam si všimla muže, který seděl na lavičce.

 

"Ve svých rukou držel obnažený penis a oběma rukama onanoval. Na místě veřejnosti přístupném se dopustil hrubé neslušnosti," uvedla mluvčí plzeňských policistů Iveta Kořínková.

 

Muži vůbec nevadilo, že kolem něj chodí lidé, ani to, že sedí poblíž bývalého kláštera, který založil v roce 1144 kníže Vladislav II. s manželkou Gertrudou. Ten má bohatou historii, kdy jednu dobu patřil i knížeti Metternichovi, který je ostatně nedaleko kláštera v rodové hrobce pohřbený.

 

 

Přivolaná hlídka onanistu zadržela. Policisté záhy zjistili, že pokud jde o masturbaci na veřejnosti, je třiačtyřicetiletý muž recidivistou. Okresní soud jej za to již jednou odsoudil.

 

"Příčinu a okolnosti tohoto případu policisté nyní prošetřují. V případě prokázání viny hrozí podezřelému muži za opakované výtržnictví až tříletý trest odnětí svobody," dodala Kořínková.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzná podívaná! Nahý úchyl na palouku!
Neuvěřitelné sexuální úchylky: někoho vzruší nafouknutý balónek, jiného stromy

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.