Krimi (Neděle, 19. května 2019 8:26:31)

Kamioňák v Plzni ignoroval zákaz vjezdu, poničil několik aut

Hromadou poničených aut skončil v pondělí dopoledne pokus řidiče kamionu o projetí ulice se zákazem vjezdu. Dlouhé nákladní auto navíc úzkou silnici zcela zablokovalo na několik hodin, řidič se nedokázal dostat dopředu, ani zacouvat zpátky.

“Český kamion vjel do zákazu vjezdu nad 7,5 tuny a sedřel více aut,“ popsal svědek Antonín Flachs, který situaci natočil a záběry poslal redakci TN.cz. Havárie se stala v Papírnické ulici v centru města. Kamion tam uvízl okolo půl desáté dopoledne, kolem jedné hodiny odpoledne byl podle svědka stále ještě na místě.

 

 

Podle informací zpravodajského portálu Krimi-Plzeň vjel kamion do zákazu vjezdu, odkud se chtěl dostat přes parkoviště u obchodního centra. Z parkoviště pak chtěl vjet do jednosměrky, tam se však již nevešel. Při manévrech odřel několik aut.

 

Ulice byla zablokovaná několik hodin. Na místě byla i policie. “Řidič návěsem poškodil dvě auta, celková škoda je 122 tisíc korun. Zkouška na alkohol byla negativní,“ sdělila policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.