Krimi (Středa, 24. července 2019 0:58:06)

Specialisté jdou do vězení pro pomoc: Hledají vraha, kvůli kterému možná sedí nevinný

Když je způsob provedení vraždy stejný jako u trestného činu, kvůli kterému už pět let sedí někdo ve vězení, začíná vyvstávat hromada otázek. Dostal tehdy major Vondráček do vězení nevinného?

Bezvýznamný drogový dealer Vacek je zastřelen. Zprvu to vypadá jako důkladná vražda na zakázku, ale majorovi Vondráčkovi na ní něco nesedí. Její provedení je stejné jako od vraha, kterého dostal před pěti lety do vězení a který stále sedí za mřížemi. Je třeba okamžitě jednat! Proto rychle pošle Lukáše Panenku a Jaroslava Čermáka za vrahem z minulého případu do vězení, aby zjistili víc.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2019/2242864.jpg?d41d

Odsouzený Šimek sice Specialisty očekával, ale přesto z jejich návštěvy není nadšený. „Kde je major Vondráček? Nemá ani koule, aby se mi podíval do očí, co?“ rozčiluje se Šimek. Ten totiž celou dobu tvrdí, že je nevinný, a ví, že Specialisté mají nahnáno, že má možná pravdu. Jdou proto přímo k otázce, která je zajímá. Kdo by mohl zabít Martina Vacka? „Ten, kdo zabil Kempnýho, ten zabil i Vacka,“ stojí si za svým Šimek. Mohli se Specialisté dopustit tak fatální chyby a zavřít nevinného?

To se dozvíte v premiérovém díle seriálu Specialisté s názvem Nový život už v pondělí 11. 2. ve 20:20 na Nově!

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.