Krimi (Úterý, 20. srpna 2019 14:50:14)

Po dívce se ve čtvrtek slehla zem. O den později ji našli, je v pořádku

Po čtrnáctileté Natálii Z. pátrali olomoučtí policisté. Dívku naposledy viděli ve čtvrtek v poledne ve škole, pak se po ní slehla zem. Nakonec se ji podařilo vypátrat následující den.

"Pohřešovanou teenagerku se nakonec podařilo najít v pátek, je v pořádku," řekla TN.cz v neděli odpoledne policejní mluvčí Miluše Zajícová.

 

Natálii z Olomouce svědci naposledy viděli ve čtvrtek kolem půl dvanácté dopoledne, když odešla ze školy. Domů ale nepřišla a rodičům o sobě od té doby nedala vědět.

 

"Z průběžného operativního šetření nevyplývá, že by se dívka stala obětí trestné činnosti. Podle doposud zjištěných informací policisté nevylučují, že se může pohybovat jak na Olomoucku, tak i na Šumpersku," uvedla mluvčí policistů Irena Urbánková.

 

Dívka je asi 165 centimetrů vysoká, střední postavy. Má zelenohnědé oči a rovné dlouhé černé vlasy, které nosí rozpuštěné. Zdánlivě vypadá na 16 let. V době odchodu na sobě měla černé rifle, zimní bundu khaki barvy v délce pod zadek a na nohou růžovočerné boty značky NIKE. 

 

 

"Prosíme občany, kteří by dívku někde viděli, nebo by věděli, kde se zdržuje, aby ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu nebo volali na bezplatnou telefonní linku 158," vyzvala před víkendem Urbánková.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.