Krimi (Úterý, 20. srpna 2019 3:06:38)

Brutální případ šikany v Boleslavi: Dívku na zemi kopaly do hlavy

Hrůzný incident surové šikany řeší mladoboleslavská policie. Dvě dívky měly dlouhodobě šikanovat třetí, nezletilou dívku. Celé trýznění vyvrcholilo před centrem Bondy v Mladé Boleslavi. Dívku tahaly za vlasy, strhly ji k zemi a kopaly. Celý incident někdo natočil a video uveřejnil na facebooku. Případem už se zabývá policie.

"Případ se stal minulý pátek kolem čtvrté hodiny na třídě Václava Klementa v Mladé Boleslavi,“ potvrdila autenticitu videa policejní mluvčí Lucie Nováková.

 

Konflikt mezi dívkami vznikl údajně kvůli pomluvě. Svoji oběť začala jedna z dívek fackovat a sprostě urážet. Následně se k ní přidala i druhá agresorka, oběť tahaly za vlasy, strhly na zem, a zatímco ji častovaly vulgárními urážkami, kopaly ji. Dívka utrpěla kromě kopanců do břicha také ránu do hlavy. Podle některých informací měla dívka hrůzné běsnění odnést otřesem mozku.

 

Kdosi dokonce neváhal vytáhnout mobilní telefon, aby vše natočil. Záznam se následně objevil na sociálních sítích. Redakce má video k dispozici, z důvodu ochrany totožnosti oběti však nebude zveřejněno. Video však posloužilo policistům jako jeden z důkazních materiálů.

 

Zarážející je, že okolo postávající lidé, kteří jsou na záznamu zachyceni, se k případu hrůzné šikany staví naprosto laxně. Někteří naopak vypadají incidentem pobaveně. Na pomoc oběti však nepřispěchal nikdo.

 

 

"Vyšetřování bylo zahájeno, policie prověřuje kamerové záznamy. Bližší informace bohužel sdělit nemůžeme," uzavřela Nováková.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.