Krimi (Úterý, 20. srpna 2019 2:46:32)

Muž s motorovkou ohrožoval sousedy. Žena se před ním zamkla

Řádění jako z hororového filmu zažili lidé v obci na Milevsku. Na konci ledna tady měl muž s motorovou pilou v ruce terorizovat obyvatele. Nejprve zaútočil na souseda, následně došel až před místní prodejnu, kde se před ním vyděšená prodavačka musela ukrýt.

Jak nebezpečné může být soužití s některými sousedy, se přesvědčili obyvatelé obce na Milevsku. Muž měl vzít motorovou pilu a z neznámých důvodů začít ořezávat horní část plaňkového plotu, který rozděluje pozemky sousedů. Majiteli vedlejšího domu se to nelíbilo, jenže když muže upozornil, agresora to rozčílilo tak, že začal s motorovkou v ruce vyhrožovat jemu.

 

Jen o pár chvil později se měl s nastartovanou motorovou pilou vypravit před obchod, kde cosi vykřikoval. Vyděšená prodavačka se před ním zamknula a přivolala policii.

 

 

S problémovým mužem se obyvatelé obce u Milevska podle policie potýkají dlouhodobě. "Vyšetřovatel služby kriminální policie zahájil trestní stíhání muže, a to pro trestné činy nebezpečné vyhrožování a výtržnictví," sdělila mluvčí jihočeské policie Kamila Čuřínová Ingrišová.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.