Krimi (Úterý, 18. června 2019 19:45:55)

Drama v Bratislavě: Někdo střílel do autobusu, řidič je zraněný

Policisté vyšetřují střelbu na linkový autobus v Bratislavě. Událost se odehrála v úterý odpoledne na křižovatce ulic Prievozská a Košická v bratislavském Ružinově.

Podle slovenských médií stál autobus ve svém vyhrazeném pruhu. Zleva zastavilo osobní auto, ze kterého vyšel výstřel. Neznámý střelec poškodil boční okno autobusu, které se vysypalo přímo na řidiče.

 

Řidič má poraněné obě ruce a musel být ošetřen. Nikdo další se nezranil. Incident, ke kterému došlo nedaleko autobusového nádraží na Mlynských Nivách, potvrdila i mluvčí bratislavského dopravního podniku Adriána Volfová.

 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Jan2019/2229075.jpg?d41d

 

"Podle posledních informací měl střelbě předcházet incident mezi řidičem osobního auta značky Fiat Punto a řidičem autobusu MHD jedoucího do centra města," uvedla policejní mluvčí Lucia Mihalíková.

 

 

Policie nyní případ vyšetřuje. "Policisté v současné době konávají potřebné úkony za účelem vypátrání a objasnění všech okolností incidentu," doplnila mluvčí policie.

 

Reportérům slovenského webu TVNOVINY.sk se podařilo spojit s řidičem autobusu. Ten trvá na tom, že z okna spolujezdce někdo vystrčil předmět podobný hlavni. Podle jeho slov následovala rána a na autobusu se rozbilo boční sklo.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.