Krimi (Pondělí, 20. května 2019 12:31:48)

Přepadli pumpu muži, či smíšený pár? Policie tápe, lékař má jasno!

Kriminalisté stále pátrají po lupičích, kteří při přepadení benzinky na Mělnicku zastřelili 58letou čerpadlářku. Zatím stále není jasné, zda šlo o dva muže, nebo muže a ženu. Policii se dokonce ozval lékař, podle kterého má druhý z pachatelů problémy s klouby.

Záběry z bezpečnostní kamery zveřejnili policisté ve snaze přijít na stopu oběma pachatelům. Právě podle zvláštně rozevláté chůze jednoho z nich by je mohli lidé poznat. Podle informací deníku MF Dnes se policii ozval ortoped, který tvrdí, že člověk, který takto chodí, má postižené kolenní klouby.

 

"Dokonce z chůze identifikoval, že by jeho nemoc měla být již v pokročilé fázi," uvedl pro deník nejmenovaný policejní zdroj. Podle lékaře by mělo jít o muže. Čerpací stanici nedaleko Nelahozevsi by tak přepadli dva muži, ne jedna žena a jeden muž. Kriminalisté dál pracují s oběma verzemi.

 

Ve středu policisté publikovali nové záběry z místa činu, které zachycují prostor kolem stojanů. Na nich jsou vidět pachatelé před a po vraždě, v obou případech utíkají. Na tomto videu už není chůze zeširoka u vrahova komplice tolik poznat.

 

 

Lupič nedal 58leté Janě, obsluze čerpací stanice, žádnou šanci. Vypálil z pistole ještě za běhu a jedinou kulkou ženu zabil. Poté pachatelé ukradli kasu, v níž bylo podle informací deníku jen asi deset tisíc korun, a další zboží. Z pumpy poté utekli, policie je od té doby hledá.

 

Po pumpařce zůstaly podle informací TV Nova dvě děti i vnoučata. Sousedé a zákazníci Janu popistují jako ochotnou a přátelskou ženu, která byla vždy ochotná pomoci. Pachatelé na benzinku vtrhli poté, co Jana umyla stojany a nestihla ještě zamknout jako obvykle, napsal deník.


Podívejte se na nové záběry z přepadení benzinky:

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.