Krimi (Pondělí, 20. května 2019 13:41:15)

Hrůzný nález u Kladna! Na stromě visela oběšená mumie

Částečně mumifikované tělo muže našli v půlce listopadu oběšené na stromě u Kladna. Muž byl mrtvý několik měsíců. Oblečen byl ve značkovém oblečení. Policistům se nedaří vypátrat, kdo je nebožtík a žádají o pomoc veřejnost.

Oběšence našli 19. listopadu ve svahu u železniční vlečky DLT v Kladně-Dubí. Visel na vzrostlém stromě. "Tělo zemřelého bylo značně mumifikováno. Datum úmrtí je pravděpodobně duben až květen 2018, ale i dříve. Neměl u sebe žádné doklady ani jiné věci, do současné doby se nepodařilo zjistit jeho totožnost," uvedla mluvčí kladenských policistů Michaela Nováková.

 

Muž měřil 180 centimetrů. Bylo mu zhruba 40 až 45 let. Měl úplný chrup, krátké hnědé vlasy s pleší nad čelem.

 

Policisté doufají, že by kromě popisu mohl nalezeného muže někdo identifikovat také podle oblečení. Na sobě měl totiž šaty v hodnotě několika tisíc korun. Podle policejní mluvčí to byla červená bunda značky TIMEOUT s rozepínám na bílý kovový zip velikosti L, na levé straně prsou měla výšivku hnědé barvy s bílým ornamentem a červeným nápisem Timeout DENIM, SNC., Division 1992. Číslice byly barvy černé.

 

 

Muž měl dále na sobě šedobéžové tričko značky La Martina s krátkým rukávem a s límečkem modré barvy, uprostřed byl bílý pruh. Tričko mělo dva knoflíky, na levé straně na prsou pak výšivku žluté barvy s nápisem Tradicion Del Polo Argentino do oblouku. Dále na něm byly dva hráči póla na koních v modré barvě. Tričko se podle policistů prodává za 5 tisíc.

 

Muž měl na sobě také béžové, nebo světle hnědé kalhoty s koženým opaskem velikosti W34. Na kalhotách byla vyšita písmena OHPTR. Na nohou měl muž látkové sportovní boty Adidas velikosti 8 se žlutými reflexními proužky a bílou podrážkou. Na patě byl nápis Litestrike Eva.

 

 

"Jakékoliv informace, které by vedly k odhalení totožnosti zemřelého, můžete sdělit na telefonní číslo 974 873 372, nebo kontaktujte policisty na bezplatné lince 158," dodala policejní mluvčí Michaela Nováková.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.