Krimi (Středa, 26. června 2019 22:17:11)

Žena v New Yorku útočila nožem v jeslích. Pobodala tři novorozence

Pracovnice dětských jeslí v americkém městě New York pobodala pět lidí, z toho tři novorozence staré 3-20 dnů . Všichni zranění jsou v kritickém stavu.

Útok se odehrál v noci ze čtvrtka na pátek. newyorské čtvrti Queens, informoval portál bbc.com. V době útoku bylo v zažízení devět dětí.

 

Podezřelá žena (52) byla policií nalezena v suterénu budovy. Ležela na podlaze v bezvědomí, byla pobodána, rány nožem si měla způsobit sama. V doprovodu policie byla převezena do nemocnice, následně skončila ve vazební věznici.

 

"Na místě byly nalezeny dva nože," sdělila Juanita Holmes, náčelnice newyorské policie. "Otec jednoho z dětí, který pravděpodobně v jeslích pracoval, byl bodnut do nohy, jiná zaměstnankyně utrpěla zranění trupu."

 

 

Všichni zranění včetně pobodaných novorozenců byli odvezeni do nemocnice v kritickém, ale stabilním stavu. Záchranáři tvrdí, že jejich šance na přežití je vysoká.

 

Podle CBS New York není jasné, zda byly jesličky legálním zařízením pro péči o děti. Stejně tak není znám motiv útoku.

 

Sousedé tvrdili, že policii přivolali poté, co uslyšeli křik. "Vstal jsem, oblékl se a vyšel ven, abych zjistil, co se děje," vypráví jeden z nich. "Ani jsem netušil, že se tu nějaké jesle nacházejí."

 

 

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.