Krimi (Čtvrtek, 21. února 2019 0:25:50)

Autobus v Roudnici nedobrzdil, tlačil před sebou auta! Dva zranění

Centrum Roudnice nad Labem na Litoměřicku v pátek brzy ráno ucpala hromadná nehoda autobusu a šesti osobních aut. Podle prvních informací to vypadá, že šofér autobusu nedobrzdil a pak před sebou tlačil několik aut. Nejméně dva lidé se zranili.

Autobus se do aut před sebou natlačil krátce před šestou hodinou ráno na Špindlerově třídě v centru města. Policisté v dopravním servisu uvedli, že ke srážce došlo poté, co řidič autobusu nedobrzdil.

 

Na místě se pochopitelně okamžitě začaly v ranní špičce tvořit dlouhé kolony, policisté odhadují, že omezení tu vydrží asi do osmé hodiny ráno.

 

 

Po nehodě zůstal v jednom z aut zaklíněný člověk, kterého museli vyprošťovat hasiči. "Při nehodě se lehce zranili dva lidé v osobních autech. V autobuse kromě řidiče cestovalo 12 lidí, těm se nic nestalo. Zkouška na alkohol byla u šoféra negativní," řekla TN.cz policejní mluvčí Pavla Kofrová.

 

 

Doplnila, že policisté nyní zjišťují, zda brzdy autobusu selhaly, či zda je chyba na straně šoféra hromadného dopravního prostředku.

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.