Krimi (Pondělí, 25. března 2019 0:51:43)

VIDEO: Beethoven jako vražedná zbraň! Známý smyčcový kvartet ukrývá děsivé tajemství

Vandu Hybnerovou znají televizní diváci momentálně převážně ze seriálu Ulice. Teď se ale svým fanouškům představí v epizodní roli ve Specialistech. A pěkně jim zamotá hlavu. Podívejte se na ukázku z premiérového dílu!

Přehrát poslední díl

V seriálu Ulice hraje svéráznou Evu Knoblochovou, která svému manželovi Milošovi nedá nic zadarmo. Ženu podobně rázného kalibru si Vanda zahraje i v seriálu Specialisté. V premiérovém díle s názvem Hudební obětina ji diváci mohou vidět jako violistku Kláru Hybšmanovou, která je celkem tajemná a působí ostře. Tým Specialistů vyšetřuje vraždu dívky, která byla zabita v průběhu výběrového řízení do smyčcového kvarteta a právě Klára je jednou z podezřelých. Jenže nejsou důkazy a ani vražedná zbraň.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Apr2018/2129364.jpg?d41d

Při úklidu domácnosti ale najde Klára zakrvácenou bustu, kterou doma ukryl její manžel. Ten ale tvrdí, že nikoho nezabil, jen přinesl předmět doličný, aby nezničil pověst jeho milovaného orchestru. Tomu policie bude těžko věřit, ale co jeho žena, uvěří mu? Jestli Hybšman říká pravdu a nikoho nezabil, kdo tedy? Každý z podezřelých byl s obětí určitým způsobem spojený. I Klára Hybšmanová má své tajemství!

Vraha Specialisté odhalí už v pondělí 16. 4. v premiérovém díle s názvem Hudební obětina ve 20:20 na Nově!

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.