Krimi (Pondělí, 15. října 2018 19:33:16)

Náklaďák zabil chodkyni a odjel. Policie shání záběry z jiných aut

Policisté z Bíliny na Teplicku od čtvrtečního dopoledne vyšetřují smrtelnou nehodu, při níž nákladní auto smetlo a zabilo starší chodkyni. Šofér náklaďáku ovšem nezastavil a odjel. Policisté tak hledají svědky.

"Ve čtvrtek kolem 11:25 hodin došlo v Bílině, v Bílinské ulici mezi kruhovými objezdy u městského úřadu a prodejnou Lidl ke střetu nákladního vozidla a chodkyně. Starší žena následkem střetu utrpěla vážná zranění, kterým na místě podlehla, řidič blíže neustanoveného nákladního vozidla z místa odjel, aniž by ženě poskytl, nebo přivolal pomoc," popisuje policejní mluvčí Daniel Vítek.

 

Kriminalisté proto kvůli objasnění případu prosí všechny řidiče, kteří od 11:20 do 11:30 projížděli zmíněnou ulicí a mají zabudované palubní kamery se záznamem, aby se přihlásili.Policisté ocení především záběry z kamer, které v té době zabíraly provoz směrem na Most. "Žádáme řidiče, aby záběry poskytli teplickým kriminalistům, nebo kontaktovali nejbližší služebnu policie, případně linku 158. Záznamy by mohly značnou měrou přispět k ustanovení totožnosti řidiče a objasnění okolností této tragické nehody," uzavírá Vítek.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.