Krimi (Čtvrtek, 12. prosince 2019 7:51:32)

Zkažené rande, drsná nehoda a vychytralý pachatel! Kdo zabil oblíbeného doktora?

Další díl Policie Modrava dal opět dohromady oblíbenou partu kriminalistů v čele s kapitánkou Janou Vinickou. Ta spolu s kolegy musela vypátrat, kdo povolil kolo u auta oběti. Povedlo se jim složitý případ vyřešit, kdo byl vrahem?

Premiérová Policie Modrava s názvem Nehoda začíná jízdou v autě, které se dostane do nekontrolovaného smyku a vyletí z vozovky přímo do pole. Přivolaní policisté vytáhnou z auta doktora Prokeše, kterému už bohužel doktoři nedokážou pomoci. Při prvotním ohledání automobilu zjistí, že někdo oběti povolil kolo, to v zatáčce nevydrželo a muž tak nemohl nic dělat. Zbývá přijít na to, kdo měl zájem, aby se staršímu pánovi něco takového stalo. Na co tým Jany Vinické přijde?

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Aug2017/2037865.jpg?d41d

Samotné natáčení nehody skrývá nejednu komplikaci, podívejte se na rozhovor s kaskadérem Luďkem Jelenem, který v autě seděl
ZDE.

První kroky policistů vedou k Prokešově manželce. Má snad ona prsty v jeho vraždě? A kdyby ano, jaký by měla důvod? Po pohřbu Jana Vinická s Kamilem Sedláčkem zahlédnou doktorovu ženu, jak nasedá do auta k milenci. Jedná se tedy o odstranění nepohodlného manžela? Nebo je pravda někde úplně jinde?

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Aug2017/2028969.jpg?d41d

Do hledáčku policistů se dostává i Prokešův obchodní partner. Kdyby mu celá firma spadla do klína, měl by vystaráno. Dokázal by ale zinscenovat něco takového, jako je vražda kolegy?

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Aug2017/2028968.jpg?d41d

Jana Vinická se bude ptát také u paní Tůmové, které vlivem špatné diagnózy, zemřela dcera. Viníkem podle rodiny měl být právě doktor Prokeš. Mohla se rodina chtít tímto způsobem pomstít za smrt dcery?

Epizodu s názvem Nehoda sledujte v pondělí 22. července ve 20:20 na Nově!

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.