Ekonomika (Čtvrtek, 19. září 2019 12:30:21)

Ptejte se šéfky AAA AUTO! Odpoví na vaše dotazy ON-line

Jaká rizika přináší dovoz ojetých automobilů? Na co si dát pozor při koupi automobilu na ulici? Jak se prodávají ojetiny? Přejte se šéfky největšího prodejce ojetin u nás. Odpovídat bude ve středu 30. 5. od 10:00 do 11:00.

Je pravda, že trh ojetých automobilů na jaře nejvíce roste? Co se nejvíce prodává? Je dovoz automobilů ze zahraničí rizikový? Co vám hrozí při koupi auta na ulici? Jak je to s oblibou zánovních automobilů? Jaké podvody s automobily jsou nejčastější? Jaké výhody přináší koupě vozu u prověřeného prodejce? Ptejte se nejen na to generální ředitelky mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO Karolíny Topolové.

 

On-line rozhovor

On-line rozhovor s šéfkou AAA AUTO

10:52
boris
jak to vypada momentalne s trhem ojetin? mysleno za kolik se tak v prumeru nabizi a ceho je nejvic
10:52
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
V květnu letošního roku bylo na trhu ojetin nabízeno celkem 124 012 automobilů. Jejich cena se pohybovala nejčastěji okolo 135 000 Kč a 41 % z nich bylo z dovozu. Nejčastější stáří inzerovaných vozů se v květnu snížilo na 9,8 roku a jejich nejobvyklejší nájezd se rovněž snížil, a to na 154 tisíc km. Žebříček top deseti nejinzerovanějších vozů nadále vede Škoda Octavia následovaná Fabií a VW Passat.
10:49
buchtak
kdyz kupujete auta do prodeje, co vsechno hldate?
10:49
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Při výkupním procesu naši technici kontrolují 107 parametrů a prověřují vůz ve všech dostupných registrech, abychom vyloučili vozy v exekuci, se stočeným tachometrem, falešným VIN, padělaným rokem výroby či po vážných dopravních nehodách. Díky automatizovaném systému a rozdělení jednotlivých činností mezi naše pracovníky během třiceti minut až hodiny víme o nabízeném automobilu naprosto vše a můžeme zákazníkovi nabídnout cenu nebo automobil odmítnout. Každý automobil, který jde do prodeje, je pečlivě vyčištěn a kontrolujeme a doplňujeme základní tekutiny, aby zájemce o koupi mohl hned s automobilem rovnou odjet na delší cestu, třeba na dovolenou.
10:48
Fajnovka
Kolik operatoru ma vase call centrum?
10:48
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Call Centrum čítá na 220 operátorů. Počet vyřízených hovorů roste zhruba o desetinu ročně. Letos se dostaneme už na 3,5 milionu telefonátů. Call centrum je díky padesátiprocentnímu podílu na byznysu celé skupiny klíčovým faktorem našeho úspěchu na středoevropském trhu. V době svého založení bylo na trhu ojetin naprostým průlomem a dodnes nám poskytuje nad konkurencí výrazný náskok.

 

Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, kam patří i mezinárodní síť autocenter AAA AUTO, se pohybuje v branži s ojetými vozy již přes dvacet let. Pro největšího tuzemského prodejce ojetin v roce 1998 založila zákaznické call centrum, které je nyní jedním z největších ve střední Evropě. Postupně se vypracovala až na generální ředitelku společnosti.

 

Časopis Forbes ji řadí mezi padesát nejvlivnějších žen České republiky, umisťuje se mezi TOP 25 ženami českého businessu, byla mezi finalisty soutěže Manažer roku, získala ocenění Manažerský talent, Lady Pro a v loňském roce Marketér roku. Věnuje se i charitativní činnosti jako předsedkyně správní rady Dětské dopravní nadace, která podporuje děti obětí dopravních nehod. Je vdaná a má pětiletou dceru.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.