Ekonomika (Středa, 26. června 2019 22:09:45)

VIDEO: Maminka na vozíčku promluvila o problémech s financemi

Lucie a Ladislav z dokureality Malé lásky mají z narození svého krásného syna obrovskou radost. Jak to má ale rodina teď s financemi?

Přehrát poslední díl

Lucie a její manžel Ladislav se poznali díky seznamce a jsou spolu již 11 let. Jejich láska je opravdu velká a nezná žádné hranice. Mladá maminka je totiž upoutána na invalidní vozík, což jejímu partnerovi vůbec nevadí. Naopak ji bezpodmínečně miluje a stará se o ni. Po narození jejich syna, se ale pochopitelně nabízí otázka, jak to má tato rodina s financemi. „Manžel už nechodí do práce od začátku, protože mě musel zvedat, takže se mnou musel zůstat doma a teď má mateřskou - rodičovský příspěvek,“ prozradila mladá maminka s tím, že ona má stále invalidní důchod.

Rodina si na život po materiální stránce ale rozhodně nestěžuje. Lucie sama přiznává, že z nedostatku financí měla strach, ale není to prý tak hrozné. Partneři se totiž dokáží uskromnit a v životě mají úplně jiné priority. „Hlavně, aby byl člověk zdravý a měl rodinu. Já hlavně doufám, že ten malej bude zdravý a nic mu nebude,“ dodala Lucie, která také promluvila o tom, zda by si nechala dítě, i přesto, že by bylo postižené. A co dalšího zamilovaní manželé prozradili? Na to se podívejte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.