Ekonomika (Pátek, 23. října 2020 13:39:10)

Hasiči se zbavují aut! Felicii prodávají za 4 tisíce, Berlingo za 8!

Jihomoravští hasiči se levně zbavují nepotřebného majetku. Rozprodávají auta, oblečení i třeba foťák, kopírku nebo pračku! Auta můžete koupit už 4250 korun! Podívejte se na nabídku.

Auto za něco málo přes 4 tisíce. To je cena, za kterou se jihomoravští hasiči zbavují nepotřebného majetku. Nejlevnější jsou felicie, Citroën Berlingo pak můžete koupit za 8 tisíc, oktávku pak za 11 100 korun.

 

Nicméně je potřeba, že auta jsou řádně projetá a opotřebená, většina z nich má najeto hodně přes 200 tisíc kilometrů, část z nich má ale stále platnou STK či krátce po jejím vypršení.

 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2015/1724176.jpg?d41d

 

Kromě aut se jihomoravští hasiči zbavují i dalších věcí - například movitých věcí, oblečení či různých náhradních dílů.
Kompletní nabídku nepotřebného majetku i s cenami Jihomoravských hasičů najdete zde:

 

Prodej nepotřebného majetku HZS Jihomoravského kraje - 1 [pdf]

 

Prodej nepotřebného majetku HZS Jihomoravského kraje - 2 [pdf]

 

Prodej nepotřebného majetku HZS Jihomoravského kraje - 1 [pdf]

 

Pokud máte o majetek zájem je potřeba nabídku doručit v zalepené obálce označené v levém horním rohu "Cenová nabídka odprodej majetku - neotvírat" a doručit na adresu Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje, Zubatého 685/1, 614 00 Brno. Nejpozději to musíte stihnout do 25. února do 14 hodin.

 

VÝPRODEJ: Stát výhodně prodává audinu nebo téměř nové Citigo

 

Po ukončení soutěže komise vyhodnotí nabídky a vyzve vybrané zájemce k uzavření kupní smlouvy. "Prohlídku nabízeného majetku lze uskutečnit po telefonické domluvě s pracovníkem, který je uveden v dolní části přílohy soupisu nepotřebného majetku," uvedl náměstek ředitele pro ekonomiku jihomoravských hasičů Michal Hlavička.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.