Ekonomika (Pátek, 23. října 2020 13:43:59)

Zimní inspektor byl v Krušných horách! Jak dopadl skiareál Neklid?

Po dvou letech se vrátil zimní inspektor do Krušných hor, konkrétně do ski areálu Neklid na Božím Daru. Tehdy získal stříbrnou medaili. jak skončil letos?

Ski areál Neklid v Krušných horách leží jen pár desítek metrů od silnice na Boží Dar. Letos nám počasí opravdu přálo. Teploty se pohybovaly okolo mínus tří stupňů a občas vykouklo i sluníčko.

 

Na Neklidu si vybere každý. V provozu je šest sjezdovek od modrých po černé. Pro náročnější je otevřen také snowpark s různými překážkami. Všude je technický sníh. Za celodenní permici zaplatíte 490 korun.

 

"Prodáváme jízdenky dvouhodinové, tříhodinové, polodenní, celodenní, máme dělaný balíčky pro větší počet osob, pro rodiny, máme slevy pro seniory," řekl nám Petr Oberreiter, vedoucí Ski areálu Neklid.

 

Vyzkoušeli jsme práci vlekaře! Nevydrží to jen tak někdo

 

A co se tu změnilo od naší návštěvy před dvěma lety? Přibyla sjezdovka, kde je možné třikrát týdně lyžovat i večer. Dále rozšířili a zvětšili parkoviště, kam se vejde až 390 aut a parkování je zdarma. V areálu nechybí lyžařská škola i půjčovna lyží.

 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Jan2015/1721397.jpg?d41d

 

Po celodenním lyžování určitě vyhládne. V takové případě můžete zajít do dvou zdejších restaurací nebo bufetu. A ceny mají příznivé - Polévka za 35, párek v rohlíku za 25.

 

Před dvěma roky od nás Ski areál Neklid získal za drobné nedostatky stříbrnou medaily. Letos stříbro s přehledem obhájil.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Zimní inspektor: Krušnohorský Pernink dostal stříbro!

Lyžařský inspektor těsně za hranicemi. Jak dopadl Hochficht?

Lyžařský inspektor těsně za hranicemi. Jak dopadl Hochficht?

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.