Ekonomika (Pátek, 3. července 2020 22:14:15)

Konečně! Kuchařka Ládi Hrušky bude už brzy v prodeji! Víme kdy!

Už se to blíží! Kuchařka plná oblíbených levných a chutných receptů Ládi Hrušky se brzy objeví na pultech! Ještě předtím vyjde videokuchařka na DVD.

DVD s názvem Levně a chutně s Láďou Hruškou se objeví na stáncích již příští čtvrtek, tedy 18. září, a to v sítích prodejen Penny market. V následujících třech týdnech pak bude DVD k dostání i v běžných prodejních sítích, a to všude tam, kde jsou fanoušci zvyklí nakupovat DVD.
 

O vydání kuchařky Ládi Hrušky s levnými a chutnými recepty se mluví už delší dobu. Pro všechny příznivce máme skvělou zprávu. Láďa Hruška prozradil, že kuchařka vyjde už na přelomu září a října.LÁĎA HRUŠKA: Rozhovor o nové kuchařce i pořadu s recepty!


Za Láďovo rozhodnutím vydat knihu s recepty mohou hlavně fanoušci, kteří mu posílali řadu proseb. A tak je tento oblíbený kuchař vyslyšel a kniha s recepty bude brzy na světě!


Mezi recepty se fanoušci mohou těšit jak na chuťovky, tak i na hlavní jídla, polévky a speciality, například na rychlou svíčkovou, voňavý domácí chléb nebo na banánové placičky.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.