Ekonomika (Pondělí, 13. července 2020 9:37:59)

Chcete ho? Kříženec Miky hledá nového páníčka

O čtyřletého křížence, kterého zřejmě někdo vyhodil z auta a ujel, se teď stará Jaroslava Knejpová z Nového Plesu na Náchodsku. Sama už má doma dvě fenky a dalšího pejska nezvládne, proto mu hledá novou rodinu.

Dva dny se Miky, jak pejska pojmenovaly místní děti, potuloval po vsi, přespával před místní samoobsluhou, až nakonec přiběhl na zahradu paní Knejpové. Zapálené pejskařce se křížence zželelo a vzala si ho k sobě domů.

 

"Já jsem mu slíbila, že u nás se bude mít dobře do té doby, než se najde nový páníček, že do útulku nepůjde, tak bych byla ráda, aby se našla nějaká dobrá rodina a měli ho tam všichni rádi," říká Jaroslava Knejpová.

 

Miky miluje děti a snese se i s ostatními psy. Paní Knejpová má už ale doma dvě fenky a na tři psy by už sama nestačila.
"Pejsek byl v perfektním stavu, měl pěknou srst, zastřižený drápky, ale ze začátku byl velmi plachý. Když jsme ho chtěli pohladit rukou, tak uhýbal a taky se bál šňůry od klíčů. Tak ho zřejmě někdo bil rukou nebo vodítkem," domnívá se paní Knejpová.

 

Tenhle pes umí pomoct s nákupem! Co je to za plemeno?

 

Fotky Mikyho rozeslala paní Knejpová svým známým, strážníkům městské policie i do všech útulků v okolí. Dokonce o něm hlásila i v obecním rozhlase. O pejska se ale nikdo nepřihlásil.

 

Jak vidno, Miky bude kromě nové rodiny, potřebovat zřejmě i novou hračku. Pokud hledáte veselého kamaráda a jste ochotni mu věnovat část sedačky před televizí, kontaktujte paní Knejpovou prostřednictvím mailu: petracisko@seznam.cz

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.