Ekonomika (Čtvrtek, 2. července 2020 8:48:54)

ON-LINE ROZHOVOR: Ptejte se lékaře na srdeční nemoci

Hostem on-line rozhovoru je Prof. MUDr. Miloš Táborský, CSc., MBA. Odpovídat bude na vše otázky spojené s chorobami srdce.

V Česku zemřou ročně tisíce lidí na choroby spojené s krevním oběhem. Podle statistik jsou kardiovaskulární choroby dokonce větším zabijákem než rakovina. Souvisí to bohužel i se špatným životním stylem většiny Čechů.
 

Jenže moderní medicína si s některými problémy umí dobře poradit. Hostem pátečního on-line rozhovoru proto bude od 20:00 do 21:00 lékař Miloš Táborský, který je připraven na vaše otázky odpovídat. Posílat mu je můžete už teď.
 

Jak si chránit své srdce? Jak se správně stravovat? Co dělat, když už máme problémy? Co všechno je možné léčit? Chcete znát odpovědi na tyto otázky?
 

STAČÍ KLIKNOUT SEM.
 

Milé dámy, vážení pánové,dovolte mi, abychom vás provedli fascinujícím světem moderních medicínských technologií, které již dnes umožňují dálkové sledování pacientů s nejrůznějšími onemocněními. Největších pokroků jsme dosáhli v kardiovaskulární problematice, kde máme např. pro nemocné s pokročilým srdečním selháním jasná data o tom, že za využití dálkového sledování se jejich prognóza výrazně zlepšuje ve srovnání s klasickým schématem ambulantního sledování.Jsme zde pro vás, abychom zodpověděli vaše dotazy nejen na medicínské ale i bezpečnostní otázky. Těším se na shledání s vámi, váš Miloš Táborský.
 

Prof. MUDr. Miloš Táborský, CSc., MBA
Přední český kardiolog, věnuje se především poruchám srdečního rytmu. Zakladatel telemedicíny v České republice. V současné době pracuje jako přednosta I. Interní kardiologické kliniky Fakultní nemocnice a Univerzity Palackého v Olomouci. Kromě medicíny se aktivně zajímá o architekturu, sportovní vozy, moderní gastronomii a zdravý životní styl.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.