Ekonomika (Pondělí, 25. března 2019 0:27:05)

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Rakovinu prsu u paní Myriam (39) poznalo miminko!

Myriam (39) svým příběhem o boji s rakovinou prsu podpořila kampaň Ruce na prsa. Zákeřnou nemoc, která jí bujela v prsu, rozpoznala už její novorozená dcerka. Přečtěte si příběh, který se může týkat i vás nebo vašich blízkých! Nebuďte k samovyšetření prsou lhostejní!

Myriam v roce 2007 porodila plánovaným císařským řezem krásnou zdravou holčičku. Během těhotenství neměla žádné velké komplikace. Bylo až nečekaně bezproblémové a Myriam se cítila naprosto skvěle, plná optimismu a energie. 


Když se jí dcerka narodila, zjistila, že nechce pít z jejího levého prsu, přestože v něm mléka měla dostatek a necítila, že by s ním mělo být něco v nepořádku. Dcerku kojila tedy jen z pravého prsu a nepřikládala tomu důležitost. Sice si jednou vzpomněla na informaci, že kojenci umí vnímat a reagovat, pokud s prsem není něco v pořádku, ale dětská pediatrička tento projev označila za běžný a Myriam se tím tedy dále nezabývala.


Rakovina prsu jako dárek k Vánocům... Petra a Hanka popsaly svůj boj se zlou nemocí

"Až do doby, kdy jsem kojila už jen jednou denně a mlíčko ubývalo a prsa se začala vracet k původní velikosti, až na to levé kde byl jakýsi veliký tvrdý útvar."


Začala s nálezem obcházet doktory, aby zjistila, co se jí s prsem děje. Po několika vyšetření a někdy i necitlivých přístupech doktorů jí nakonec sdělili, že má pozitivní nález na prsu a musí ho okamžitě vyoperovat. V nemocnici, kde ležela před 1,5 rokem plná štěstí po porodu své dcery, teď bojovala o život. 


Přišla o celé prso. Doktoři ji vyoperovali 7 zhoubných nádorů. V těžkých chvílí jí byl největší oporou její patner a malá dcerka, která jí svoji temperamentností nenechala na nemoc myslet.


Myriam je čtvrtý rok na hormonální léčbě a 3 měsíce po plastice. Má jizvu, která se jí táhne od hrudi, kde měla prso, až pod podpaží. Přesto je šťastná, protože žije!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slavný herec Josef Somr: V nemocnici kvůli rakovině!

To je podívaná! Ženy, které přišly o prsa kvůli rakovině, nafotily sexy kalendář!

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.