Domácí + politika (Úterý, 11. srpna 2020 11:43:38)

Horoskop na středu 4. prosince: Zajímavé nápady si pište, využijete je

Váhy dnes může trochu vykolejit neutěšený stav bankovního konta, Panny zatouží po duchovním růstu. Co si středa připravila pro vás, prozradí dnešní horoskop.

Beran

Přicházejí ty správné konstelace, abyste nakopli svoji kariéru kupředu. Máte mnoho snů, na kterých dlouhodobě pracujete, a teď přichází doba, kdy se zhmotní ve skutečnost. Vymyšlenou strategii máte už dávno, tak směle a s chutí do toho a půl je hotovo!

 

Býk

Dnes zažijete mimořádné sladění s partnerem do jedné vlny. Sice toho moc nenamluvíte, ale to nevadí, dokážete totiž nonverbálně komunikovat s protějškem, takže slova zůstávají zbytečná. Užívejte si tyto romantické chvíle a hýčkejte si je. Jsou ze zlata.

 

Blíženci

Poctivě si zapisujte veškeré nápady na vydělávání peněz, mohl by vás osvítit duch svatý a jeden až dva by se potom daly velmi dobře zpeněžit. Nebojte se mluvit o svých podnikatelských vizích se svým partnerem nebo rodinou, můžete totiž čekat oporu.

 

Rak

Hvězdy vás nutí se zaměřit na svůj partnerský vztah. Zažijete jeho veliké prohloubení, ale nebude to úplně bez potyček. V klidu naznačte, co ke šťastnému a funkčnímu vztahu potřebujete a druhá strana vám oplatí stejnou mincí. Následují šťastné dny lásky.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC!
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 


Lev

Zajděte si někam odpoledne do mladého kolektivu. Osvěží vás a nabije potřebnou energií. Zároveň zjistíte, jaký moc velký nesmysl je společnost rozdělená do izolovaných věkových skupin. Pryč se skuhráním o ošklivé době! Vzhůru k zážitkům a jiskřivé síle!

 

Panna

Toužíte po duchovním poznání, ale nemůžete najít svého guru? Vy sami jste pro sebe guru! Vykašlete se na předepsaná dogmata, odpovědi na otázky lidské existence se ukrývají přímo kolem nás, dokonce i na kopci za vsí. Vnímejte neobyčejnost obyčejných věcí.

 

Váhy

Můžete se zděsit stavem bankovního konta, které nebude chtít vydat potřebné korunky. Prohledejte tajné zásuvky na horší časy a udělejte si revizi všech účtů. Večer raději zůstaňte doma a relaxujte, možná si uvědomíte, že ke štěstí nepotřebujete utrácet.

 

Štír

Dostanete zprávy, které vás potěší natolik, že samým štěstím nebudete schopni posedět na jednom místě. Vyrazte si na procházku, nebo si zaběhejte, abyste se zbavili přebytečné energie. Dnes vás nečekají žádné podrazy, jen samé štěstí. Užijte si den naplno.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 


Střelec

Můžete zažít vnitřní rozpor mezi touhou po něze a po rebelii. Tyto dvě věci se nevylučují a neměli byste v sobě ubíjet básníka jenom proto, že by mohl narušit vaši drsnou image. Skutečný drsňák nepotřebuje potlačovat své nitro, aby se někomu zalíbil.

 

Kozoroh

Pokud vám síly nestačí na projekt, který máte před sebou, nelámejte jej přes koleno a poraďte se s kvalifikovanější osobou. Přiznáním, že něco nezvládneme tak úplně sami, si získáme mnohem větší respekt, než jako všeználek dívající se na nepodařené dílo.

 

Vodnář

Pokud trpíte pocitem, že byste měli vytvořit něco nového a originálního, protože každý kolem vás to dělá, zamyslete se. Někdy perfektně zvládnutá řemeslná práce podle stoletých postupů je mnohem zajímavější než inovace, na kterou se zapomene po týdnu.

 

Ryby

Nenechte si svoji báječnou náladu otrávit svým okolím. Je k vám kritické, protože vám závidí vaši citovou rovnováhu a schopnost otevřeně hovořit o svých citech, zatímco oni se dusí sami sebou. Jste mnohem dál než ti druzí, kteří se od vás mohou učit.


 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.