Domácí + politika (Středa, 11. prosince 2019 10:59:29)

Muž měl zabít ženu, pak spáchat sebevraždu! Policie zjišťuje motiv

Kriminalisté vyšetřují smrt staršího muže a ženy v bytě v Teplicích. Podle prvních výsledků vyšetřování to vypadá na vraždu a následnou sebevraždu. Nasvědčují tomu výsledky pitvy, které už mají vyšetřovatelé k dispozici. Nikdo třetí se na smrti muže a ženy podle nich nepodílel.

Jednasedmdesátiletý muž měl o patnáct let mladší ženu napadnout nožem. Její zranění byla vážná a po útoku žena zemřela. Poté měl muž podle informací policie nožem spáchat sebevraždu.

 

Motivem mohla být údajně žárlivost. Podle sousedů muž svou partnerku velmi přísně hlídal. Co přesně se za dveřmi bytu stalo, teď vyšetřují kriminalisté. Výsledky pitvy potvrdily, že se na jejich smrti nikdo další nepodílel, proto zřejmě po zjištění motivu policie případ odloží. 

 

Oba mrtvé policie našla v jejich bytě na teplickém sídlišti. Svou partnerku muž zavraždil patrně v noci na pondělí. Případ vyšetřují krajští kriminalisté.

 

 

Podobný případ policie v Teplicích vyšetřovala před dvěma lety, manžel tam zastřelil svou ženu a poté spáchal sebevraždu. V domě bydleli se dvěma menšími dětmi, ty byly v době vraždy u příbuzných.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.