Domácí + politika (Pondělí, 25. května 2020 0:37:41)

Brutální pokus o vraždu! Muž měl vlastní matce mlátit hlavou o zem

Sousedé dost možná zachránili život ženě, kterou měl ve čtvrtek napadnout vlastní syn. Podle policie ji bil pěstmi do hlavy, mlátil jí hlavou o zem a také do ní kopal. Přivolaní policisté našli zbídačenou ženu v bezvědomí, do nemocnice ji v kritickém stavu musel transportovat vrtulník. Násilník byl zadržen na místě.

Neuvěřitelný případ vyšetřují karlovarští policisté v Mariánských Lázních. Muž (51) se měl podle policie vrhnout na svou vlastní matku (73). Vše se odehrálo u ní v bytě.

 

Ženu měl surově bít pěstí do hlavy, podle policie se neštítil mlátit jí také hlavou o zem a došlo i na kopance. Všímaví sousedé zaznamenali hluk a okamžitě zavolali policii.

 

"Jen v důsledku zasahující policejní hlídky nedošlo k dokonání trestného činu. Zbídačenou ženu našli policisté ležet v bezvědomí a poskytli jí první pomoc," uvedla mluvčí policie Zuzana Týřová.

 

Kvůli vážnému stavu ženy na místo zamířil vrtulník, který ji v kritickém stavu transportoval do nemocnice v Plzni. Násilník byl zadržen na místě.

 

 

"Krajští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení ve věci podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu Vražda ve stádiu pokusu. Celý případ kriminalisté v současné době prověřují," doplnila Týřová.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.