Domácí + politika (Úterý, 20. srpna 2019 13:43:34)

Muži šli z pomsty vymlátit bar u Plzně, zastavila je až zásahovka!

Divokou noc zažili hosté sportbaru Na Růžku v Horní Bříze na Plzeňsku. Do podniku vtrhla skupinka rváčů, která si přišla vyřizovat staré účty. Na place se pak strhla divoká bitka. Tu ukončila až zásahová jednotka.

Šestičlenná partička si v noci z pátku na sobotu přišla do baru vyřizovat účty s jedním z hostů. Za odvetnou výpravou stojí podle portálu Krimi Plzeň místní podnikatel a jeho syn. Ten si měl údajně v baru ztropit před rokem nezapomenutelnou ostudu.

 

Otec a syn se proto rozhodli jít věc vyřešit jednou provždy a celou bitku si pečlivě naplánovali. Jejich plán měl však hned několik trhlin. K baru totiž vyrazili s dodávkou, která nesla polepy podnikatelovy firmy. Na sobě navíc měli firemní bundy.

 

Hned po vstupu do sportbaru napadli zezadu jedno z hostů u baru. Po zásahu ostatních hostů a majitele podniku se situace na chvíli uklidnila. Hned vzápětí ale bitka vypukla znovu a změnila se v hotový zápas. Otec se synem následně za barem napadli i majitele baru.

 

 

Do celé situace se nakonec zapojili i hosté a útočníky se podařilo vytlačit ven. Tam však divoká rvačka pokračovala. "Probudil mě hrozný řev, podíval jsem se z okna a viděl jsem, že se u hospody rve asi patnáct lidí. Kdo proti komu nevím, nemám tam úplně dobrý výhled a vidím jen na část toho prostoru. Viděl jsem ale, že tam nehybně leží minimálně jeden zraněný," řekl portálu svědek události.

 

Než však stihl zavolat policii, auta s majákem už přijížděla na místo. K baru dorazilo několik hlídek a také zásahová jednotka. Rvačku se jim tak podařilo ukončit.

 

 

"Na místě jsme zasahovali a omezili několik osob na osobní svobodě. Případem se nyní intenzivně zabýváme, ale vyšetřování je samozřejmě v počátcích," popsala událost mluvčí policie.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.