Domácí + politika (Úterý, 18. června 2019 19:42:40)

Jaroslav (45) zmizel náhle a beze stopy. Příbuzní našli jen auto!

Záhadné zmizení pětačtyřicetiletého muže zaměstnává už více než čtyřiadvacet hodin pardubickou policii. Jaroslav Gintr nepřišel do práce a rodina pak v obci Valy našla jeho zaparkované auto. Muž prý nemá žádné problémy ani dluhy.

Tam, kam lidé chodí na nedělní trhy, policie ráno začala s pátráním po Jaroslavu Gintrovi. Pochází z Lázní Bohdaneč, kde žije s rodiči v malém přístavku.

 

Deset policistů prochází oba břehy řeky Labe. Další hlídky se zaměřují na násep železniční trati. Zmizení nahlásil Jaroslavův otec ve středu o půl desáté ráno. Myslel si, že je jeho 45letý syn na služební cestě, jenže nebyl. Naposledy ho kolegové v práci ve Starých Čivicích viděli čtvrtého ledna.

 

Otec se vydal syna sám hledat a ve Valech našel jeho zamčený automobil. V něm zůstaly mužovy doklady. Často nosí vínovou kapuci, je vysoký 170 centimetrů, hubený a má hnědé vlasy.

 

 

Mohlo se stát cokoli. Mohl vyrazit na vzduch a zranit se, mohl ho někdo přepadnout, anebo si sám sáhl na život. Podle rodiny je ale tahle verze nepravděpodobná. Jaroslav Gintr neměl žádné problémy nebo dluhy. Známí o něm mluví jako o zodpovědném samotáři.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.