Domácí + politika (Úterý, 18. června 2019 18:45:23)

Ředitelství silnic a dál NIC. Ministr Ťok je kvůli D1 terčem vtipálků

Ministr dopravy a jeho výroky nebo kolaps na dálnici D1 vyvolaly spoustu reakcí na sociálních sítích. Dan Ťok se v kolážích nebo vtipech stal hvězdou filmu, seriálu i reklamy na léky pro pány.

Někdo nemá slov. Jiní se chytili příležitosti a začali vymýšlet koláže, vtípky nebo karikatury. V hlavní roli se kvůli kolapsu na D1 ocitl šéf resortu dopravy Dan Ťok.

 

Rychlostí blesku obletěla internet fotka sněhuláka, kterého vtipálci postavili ve zúženém úseku u Humpolce. "Ten pocit, když stojíte v koloně tak dlouho, že máte čas si postavit i sněhuláka,“ zní jeden z komentářů.

 

Pouhých pár dní také stačilo na to, aby se z Dana Ťoka stala herecká hvězda. Objevil se třeba jako herec v seriálu nebo kultovním filmu Samotáři. Došlo i na srovnávání dálnice s alpským průsmykem.

 

 

A zatímco naši řidiči statečně stojí v koloně na D1 ve velehorách na Vysočině, v Brennerském průsmyku si řidiči užívají nechutně plynulou jízdu,“ žertují Češi.

 

Ministra nešetřil ani správce jeho falešného profilu na sociální síti. Výroky o kilometrech ročně dostavěných dálnic přirovnal k losování sportky.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.