Domácí + politika (Čtvrtek, 25. dubna 2019 0:09:07)

Jiřina Bohdalová o svém zranění: Mohlo to dopadnout mnohem hůř!

Herečka Jiřina Bohdalová si před pár dny zranila kotník a kvůli zdravotní indispozici byla nucena zrušit divadelní představení. Své zranění však bere statečně. "Vždyť o nic nejde," říká herecká legenda.

Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Jiřina Bohdalová si před pár dny zranila kotník, na noze musí mít ortézu a prozatím ruší nasmlouvaná představení. Úraz ji na čas upoutal na invalidní vozík. O zranění informovalo divadlo Na Jezerce, které muselo zrušit představení naplánované na 8. prosince.

 

"Vždyť o nic nejde," říká ke svému zranění uznávaná herečka. "Lidi jsou na tom mnohem hůř! Ve svém věku můžu být ráda, že to nebyl krček!" Herečka si i přes zdravotní komplikace udržuje dobrou náladu a optimismus. Své zranění nebere nijak katastroficky, kdy se ale vrátí na divadelní prkna, zatím neví. "To se musíte zeptat lékařů," krčí rameny.

 

 

Diváci Divadla na Jezerce se však na svou oblíbenou herečku velmi těší. Jiřina Bohdalová hraje hlavní role v inscenacích Paní Plukovníková a Generálka. Herečku si diváci nemohou vynachválit.

 

 

"O zdravotním stavu paní Bohdalové vás v souvislosti s dalšími prosincovými termíny představení Paní Plukovníková a Generálka budeme včas informovat," ubezpečuje divadlo.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.