Domácí + politika (Středa, 17. července 2019 0:25:54)

Opilý muž padal s kočárkem do silnice, pak nemohl trefit dveře

Pražští policisté řešili ve čtvrtek šokující případ. Zcela opilý otec tlačil kočárek s malým dítětem a podle svědků padal i s dítětem do silnice. Strážníci ho zastihli, když se snažil vystoupit z tramvaje, nemohl se ale trefit do dveří, s policisty nedokázal ani mluvit. Nadýchal bezmála 3,7 promile.

Ve čtvrtek přijala tísňová linka hlášení o muži, který na zastávce Palouček v Praze tlačil kočárek s malým dítětem a padal při tom přímo do silnice. Situaci oznamovatel popsal slovy: "Je úplně na káry."

 

Oznámení vyrazili prověřit městští policisté z Prahy 4. Dotyčný mezitím nastoupil do tramvaje, policisté proto dojeli na zastávku tramvaje Nuselská radnice, kde v tramvaji muže skutečně objevili.

 

"Po příjezdu zjistili, že se v tramvaji nachází muž odpovídající popisu. Ten se snažil ze soupravy vystoupit, ale nemohl se trefit ven ze dveří. Strážníci dotyčnému muži pomohli dostat kočárek bezpečně z dopravního prostředku," popsali městští strážníci na Facebooku.

 

 

Dotyčný podle nich nebyl téměř schopen mluvit a stěží se udržel na nohou. Strážníci mu proto dali dýchnout a naměřili bezmála 3,7 promile. Případ si kvůli podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie ČR, která byla na místo přivolána.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.