Domácí + politika (Čtvrtek, 25. dubna 2019 18:26:15)

Tragédie na Písecku! Při požáru chatky zemřelo čtyřleté dítě!

V pátek ráno na Písecku vypukl požár chatky s tragickými následky. Hasiči chatce našli mrtvé čtyřleté dítě. Další člověk byl převezen s popáleninami do nemocnice.

Požár vypukl v pátek kolem sedmé hodiny ráno v obci Semice na Písecku v zahrádkářské kolonii. Tři jednotky hasičů vyjížděly k hořící chatce, kde je čekal smutný nález.

 

Při požáru zahynulo čtyřleté dítě, jeho tělo našli hasiči po uhašení požáru v chatce. "[Tělo] bylo nalezeno již bez známek života, zasahující lékařka tak mohla pouze konstatovat smrt," uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Petra Kafková.

 

 

Dítě bylo v době požáru se svými příbuznými. Podle písecké policie se na místě kromě dítěte nacházeli dva senioři. Muž utrpěl středně těžké popáleniny a po ošetření byl transportován na popáleninové centrum do Vinohradské nemocnice v Praze.

 

Žena neměla žádná zranění - v době požáru se nacházela mimo chatku. Skončila s akutní stresovou reakcí v péči psychologů, kteří dorazili na místo.

 

Případ vyšetřuje kriminální policie. "Vzhledem k úmrtí dítěte nechceme poskytovat podrobné informace," uvedla mluvčí písecké policie Kamila Čuřínová Ingrišová.

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.