Domácí + politika (Čtvrtek, 17. ledna 2019 22:05:23)

Tragickou smrt páru v Českých Budějovicích stále halí nejasnosti

Závažný případ tragické smrti páru z Českých Budějovic stále nemá jednoznačné řešení. Jihočeští kriminalisté se po vyhodnocení všech nových poznatků přiklání k verzi vraždy a sebevraždy. Případ podle nich ale stále není jednoznačně vyřešený, vyhodnocování stop ještě zdaleka není na konci.

V pondělí odpoledne vyjeli jihočeští policisté k závažnému případu. V ulici Lidická v Českých Budějovicích byla nalezena těla muže a ženy. Kriminalisté byli na místě činu do pozdních nočních hodin, posun v případu měla přinést soudní pitva.

 

"Po provedení soudní pitvy obou nalezených těl, ohledáním místa činu a po posouzení prvotních informací se kriminalisté při vyšetřování tohoto případu přiklánějí k verzi, kdy muž zavraždil svoji dlouholetou družku a pak sám spáchal sebevraždu," přinesl nové informace k případu policejní mluvčí Jiří Matzner.

 

Policie ale zatím nezná motiv strašlivého činu, nevyloučila ani, že se vyšetřování může posunout neočekávaným směrem.

 

 

"Kriminalisté zatím neznají přesný motiv činu, ani nepovažují případ za jednoznačně vyřešený, je stále potřeba vyhodnotit desítky informací a stop. Pak teprve bude moci vyšetřovatel rozhodnout," potvrdil Matzner.

 

Na reportáž TV Nova týkající se případu se můžete podívat zde:


 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.