Domácí + politika (Čtvrtek, 17. ledna 2019 22:05:05)

Tři vězni se dali na útěk! Nesnažte se je zadržet, varuje policie

Středočeští policisté pátrali po třech vězních, kteří uprchli z pracoviště přímo v Rakovníku. Policie prohledala lokalitu a široké okolí, včetně okolních obcí, kde měli hledaní muži vykonávat práci. Nakonec se dva podařilo zadržet v Ústí nad Labem. Třetího vypátrali ve čtvrtek odpoledne v Klatovech.

Hledaní muži si odpykávají trest za předchozí majetkovou trestnou činnost ve věznici ve Vinařicích. "Vězni utekli včera, v pondělí 8. ledna 2018, v době mezi 21:00 – 21:15 hodin z nestřeženého pracoviště areálu firmy v Rakovníku," přiblížila policejní mluvčí Michaela Richterová.

 

Policisté okamžitě rozjeli intenzivní pátrání, prohledali široké okolí včetně sousedních obcí, jejich snaha ale zatím nepřinesla úspěch.

 

Hledaní na sobě měli oblečené šedé montérky, modré mikiny a pravděpodobně mohou mít na sobě také bundy, které odcizili z pracoviště. Jedná se o bundu černé barvy, o tmavě modrou bundu s kapucí a oranžovým vnitřkem a dále o černobílou bundu.

  

 

První dva vězně se podařilo vypátrat v jednom z domů v Ústí nad Labem. Třetího policisté dopadli ve čtvrtek odpoledne v azylovém domě u jeho přítelkyně.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.