Domácí + politika (Neděle, 15. července 2018 22:36:12)

Ženu (29) znásilnili na rozlučce se svobodou! Podezírají prodavače

Rozlučka se svobodou ženy (29) na Hracholuské přehradě skončila jejím znásilněním. Z incidentu, který se stal v noci na sobotu, policie podezírá prodavače v občerstvení.

"V násilný čin se sexuálním podtextem se zvrhla rozlučka se svobodou jedné ze skupinky mladých žen v Transkempu na Hracholuské přehradě v noci z pátku na sobotu. Zdravotničtí záchranáři byli k postižené devětadvacetileté ženě voláni těsně před čtvrtou hodinou ranní," sdělil mediální manažer plzeňských záchranářů Vítězslav Sladký.

 

Zdravotnickému operačnímu středisku v Plzni byla tísňová výzva předána v sobotu v 3:53 hod. nad ránem. Mezi vodními záchranáři shodou okolností sloužila i krizová interventka záchranářů, která poskytla skupince kamarádek znásilněné ženy psychologickou pomoc.

 

 

"Napadenou ženu narozenou v roce 1988 si do péče převzali krajští zdravotničtí záchranáři a transportovali jí k ošetření do nemocnice," dodal Sladký s tím, že hlavním podezřelým ze spáchání závažného trestného činu má být jeden z prodavačů občerstvení.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.