Domácí + politika (Pondělí, 21. května 2018 18:49:28)

Přišel o rodinu, ale už nechce být sám. Potřebuji ženu, říká Paroubek

Z harmonického vztahu manželů Paroubkových jsou trosky, jejich manželství už existuje prakticky jen na papíře. Přesto se expremiér nevzdává naděje a doufá, že bude mít opět celou rodinu pohromadě. Když ne s Petrou, tak s novou partnerkou.

Poté, co Petra Paroubková opustila svého manžela a s dcerou našla útočiště u své maminky, zůstal expremiér na všechno úplně sám. Jak přiznal Marcele Škábové v televizním pořadu Prásk, na samotu není vůbec zvyklý. Po rodinném životě se mu stýská a má pocit, že ztrácí dceru.

 

"Cítím, že mezi námi po těch dvou měsících dochází k velkému odcizení. S dcerou se vidím jen příležitostně - jednou za 14 dní," postěžoval si Jiří Paroubek. Nejvíc mu vadí, že nemůže dohlížet na její výchovu, nemůže ji vodit do školy ani na kroužky.

 

 

Nyní usiluje o střídavou péči, dokonce kvůli tomu omezil i práci. Poslední naděje se ale nepouští. "Věřím, že se ty věci dají ještě změnit tak, aby se ty rodinné vztahy urovnaly a pokud ne, tak to budu brát jako fakt a budu si muset zařídit vlastní život," prohlásil Paroubek. "Celý život jsem byl zvyklý starat se o rodinu, o ženu, o dítě, takže já takovou starost potřebuji k životu," dodal.

 

 

Jak expremiér přiznal, neumí být sám. Snad i proto Velikonoce strávil společně se synem, jeho partnerkou a bývalou manželkou. Právě kontakt s ní Petře hodně vadil.

 

Pokud se Paroubkovi nepodaří opět obnovit jeho vztah, poohlédne se nejspíš někde jinde. "Jsem člověk, který je v plné kondici a potřebuje podněty ke svému životu a k tomu potřebuji také ženu," zakončil.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.