Domácí + politika (Pondělí, 21. května 2018 18:48:44)

Jiří Pomeje o rakovině: Svěřil se, jakou má šanci na uzdravení!

Jiří Pomeje bojuje s vážnou nemocí. V exkluzivním rozhovoru o své těžké životní situaci promluvil, bere ji však s nadhledem: "Mně nic není, mám jenom rakovinu," řekl herec, kterého brzy čeká chemoterapie.

"Měl jsem chřipku, najednou jsem začal blbě mluvit, nešlo to," popsal Jiří Pomeje chvíle před krutou diagnózou. Navštívil lékaře, který mu při odstranění výrůstku na sliznici našel dvoucentimetrový nádor. "Rostl tam dva až tři roky," řekl herec.

 

Následovala operace a od půlky května ho čeká ozařování. "Přijdu o vlasy," dodal smířeně Jiří Pomeje, který okamžitě přestal kouřit, ale "dělá mu dobře, když někdo jiný kouří" ve stejné místnosti. Herec nemůže ani pít alkohol. S rakovinou hrtanu se chystá bojovat. Velkou oporu má ve své manželce a malé dceři.

 

 

V exkluzivní rozhovoru pro Prásk! se Pomeje svěřil, jaká léčba ho čeká a jaká je šance, že bude znovu normálně mluvit. Hodně prý teď myslí na svou dcerku a na to, jestli ji jednou odvede do školy nebo do tanečních. I proto je odhodlán bojovat, co to jen půjde. 

 

A došlo i na jednu velkou sázku. Reportérka Marcela Škábová Pomejemu slíbila, že když se dokáže s rakovinou poprat, zařídí mu roli v seriálu Ulice. Co všechno Jiří Pomeje o své nemoci prozradil, se podívejte v reportáži!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jiří Pomeje: Jako zkrachovalec si nepřipadám

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.