Domácí + politika (Pondělí, 19. října 2020 22:47:55)

Jehňátko Pepu probodli vidlemi! Teď se rodina bojí o život dětí

Rodina z Medového Újezdu na Rokycansku prožívá chvíle hrůzy. Někdo jim vidlemi probodl miláčka rodiny - jehně Pepu. Zvíře umíralo několik hodin a mělo obrovské bolesti. Rodina tuší, kdo za tímto ohavným činem stojí a obává se další hrozivé pomsty. Malý synek proto přestal chodit do školy.

Zachránili ho a odkrmili lahví. Z jehňátka Pepy se brzy stal člen rodiny, který si hrál s dětmi a chodil i do domu. Pak jim ale někdo rodinného miláčka vzal. A paní Svobodová má strach.

 

"Hledám Pepu, protože je vždy ráno zvyklý hned na flašku, dostat mléko. Koukala jsem do chléva, trčely tam vidle. Byly zapíchlé v Pepovi," řekla reportérům TV Nova stále otřesená majitelka.

 

 

"Ještě žil, takže z něj musel manžel vidle vyndat a musel ho prostě usmrtit," dodává žena, která tuší, kdo za otřesným činem stojí.

 

Už delší dobu je obtěžuje muž z vedlejší vsi. Dělá to prý kvůli neopětované lásce paní Svobodové. "Začlo to auty. Ráno jsme vstali a zjistili, že u obou aut máme propíchlá všechna čtyři kola. Volala se policie a ti zjistili, kdo to byl," vysvětlila Svobodová.

 

Svobodovi se nyní bojí toho, že by se něco mohlo stát třeba jejich dětem. "Malého už nedávám do školky, nechávám si ho doma, abych ho měla pořád na očích," uvedla ustaraná maminka.

 

Člověku, který jehně umučil teď hrozí až tři roky za mřížemi.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.