Domácí + politika (Úterý, 19. ledna 2021 13:14:37)

Toto je Maruška, kterou zabilo černé BMW! Její přítel se zhroutil

Toto je dívka, kterou v úterý ráno zabil svým vozem Marek Půček. Jmenuje se Marie, bylo jí 21 let a byla šťastná po boku svého přítele Jáchyma. Ten je na tom nyní po psychické stránce velmi špatně.

Člen pražské "zlaté mládeže" Marek Půček v úterý ráno na náměstí Kinských srazil jednadvacetiletou dívku. Z místa nehody utekl, byl zřejmě opilý.
 

Bylo po něm vyhlášeno celostátní pátrání. Policisté ho naháněli po celé Praze. Je totiž vyhlášenou "firmou", již dříve měl kvůli rychlé jízdě a oplétačkám s drogami problémy s policií.

Podívejte se na sérii reportáží TV Nova o vývoji případu:
 


 

Po patnácti hodinách se Marek Půček přihlásil na policii. To už samozřejmě nic nenadýchal. I tak mu ale hrozí 6 let za neposkytnutí pomoci a ujetí od nehody. Klíčové bude, co ukáže přesný rozbor krve. Možná, že nebyl pod vlivem alkoholu, ale jiné látky.
 

Drogy, peníze, rychlá jízda... To je život řidiče smrtícího BMW


Sražená dívka dostala okamžitě rychlou pomoc od svědků celé tragédie, ale už jí nebylo pomoci.
 


 

Marie byla křehkou dívkou, která měla před sebou celý život. Pocházela z malé vesnice na Příbramsku, v současné době studovala přírodní vědy na Univerzitě Karlově a těšila se na svého přítele Jáchyma. Ten k místu tragédie včera dorazil. Zhroutil se a skončil v péči psychologů.


Podívejte se na galerii z místa neštěstí: 

"Jáchym je můj kamarád. Známe se od malička. A Marie byla moje kamarádka. Je na tom po té včerejší tragédii velmi špatně," uvedl kamarád zdrceného mladíka.


Podívejte se na včerejší reportáž TV Nova
:
 

Na Marii vzpomínají také na střední škole, kterou ukončila v roce 2012. Učitelé si ji pamatují jako křehkou dívku, která pomáhala vést školní časopis.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Richard Tesařík o zesnulém bráchovi: Pořád mi chybí. Dodnes se mi o něm zdá!

Finalista americké SuperStar zemřel ve věku 35 let. A měl vážně velkou smůlu

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.