Domácí + politika (Úterý, 19. ledna 2021 13:51:30)

Drogy, peníze, rychlá jízda... To je život řidiče smrtícího BMW

Marek Půček, který podle všeho řídil smrtící BMW, které v úterý ráno na náměstí Kinských zabilo jednadvacetiletou dívku, měl na noze vytetováno "Black sheep". Tedy černá ovce. A to vypovídá i o jeho životním stylu. Podle informací TN.cz byl totiž smíchovským drogovým dealerem!

Drogy, peníze, rychlá jízda a pes. To byl život Marka Půčka. Toho policisté hledali v souvislosti se smrtí jednadvacetileté dívky na náměstí Kinských. Tu v úterý ráno smetlo černé BMW a řidič z místa nehody utekl.
 

Podle informací TN.cz Půček měl za sebou bujarou noc, v pondělí totiž měl narozeniny. A právě alkohol a drogy mohly sehrát svoji roli. Nad ránem vyrazil se svým BMW do ulic Smíchova a došlo k nejhoršímu... Ke smrti nevinné mladé dívky!
 


 

Půčkův nedávný vtip na facebooku nyní působí jako hodně černý humor. "Všichni se můžou ze*rat z novýho gtačka!!! hmmm, já už pár let hraju takový malý gtačko venku, takže z toho zas tak odvařenje nejsem," psal. Jeho kamarádi mu přitakávali. "Smíchov je jedno velký GTA," přidal jeden z nich.
 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2019/2244631.jpg?d41d
 

Na jedné z fotek na svém facebookovém profilu se zase chlubí fotkou, kde se jeho BMW řítí 260 km/h a píše k tomu: "Nemám čas, jedu na Mácháč!"
 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2019/2244631.jpg?d41d
 

Půček už měl problém se zákonem několikrát, před časem dokonce přišel o řidičák. Mluví se také o tom, že byl známým smíchovským dealerem drog!
 

Podle svědků, se kterými štáb TV Nova v úterý ráno mluvil, Marek Půček se svým vozem vylétl ze zatáčky od řeky a na náměstí Kinských se pokusil "zamachrovat".
 

Býval fotbalistou, skončí zle! Táta řidiče smrtícího BMW promluvil


Nezvládl ale řízení a vjel mezi lidi čekající na autobus. Jeho auto usmrtilo jednadvacetiletou ženu. Spekuluje se, zda nebyl pod vlivem alkoholu či omamných látek.
 

Detektivové, kteří případ vyšetřují, zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku. Za tyto skutky hrozí až šestiletý pobyt za mřížemi, nicméně kriminalisté nevylučují, že se ještě právní kvalifikace během vyšetřování případu změní.


Večer se podezřelý sám přihlásil na policii. Zkouška na drogy a alkohol byla už v tu dobu negativní.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.