Domácí + politika (Úterý, 19. ledna 2021 12:58:58)

Kramný opět lhal! Policie vyvrátila další jeho blábol

Petr Kramný, který podle policie loni v létě zavraždil na dovolené v Egyptě manželku Moniku a dceru Klárku, tvrdí, že ho při výslechu mlátili. Policie to vyvrátila.

Kramný se rozpovídal pro Zlínský deník a uvedl několik závažných tvrzení. V rozhovoru se stylizoval do role oběti a mimo jiné tvrdil, že ho vyslýchající kriminalista mlátil a ponižoval a že je proti tomuto policistovi nyní vedeno vyšetřování.
 

"Kriminalista, který vedl vyšetřování, se mnou jednal jako s kusem hadru a ne jako s člověkem. Při výslechu jsem byl surově zmlácen a sprostě ponižován. Bylo na mně vynucováno doznání s tím, že pokud tak neučiním, už se z vězení nikdy nedostanu. V současné době je proti tomuto kriminalistovi vedeno vyšetřování," uvedl pro deník.
 

Podle Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje ovšem žádný kriminalista příslušného útvaru vyšetřován nebyl. "V tuto chvíli není proti žádnému kriminalistovi Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje zahájeno trestní řízení v souvislosti s násilím užitým při výslechu proti vyslýchanému," uvedl pro TN.cz poručík Petr Svoboda z tiskového oddělení ředitelství.

 

Samé nesmysly! Kramnému hrozí doživotí, tak lže, říká Slámová

 

Petr Kramný si vymýšlí i podle advokátky rodiny Moniky Kláry Long Slámové. "Kramný samozřejmě ví, že víc než doživotí dostat nemůže, čili jakékoliv jeho lživé výroky jsou prakticky nepostižitelné," uvedla pro TN.cz. Klára Long Slámová rovněž uvedla, že údajné napadení Kramného policisty, bylo jednoznačně vyvráceno už před několika měsíci.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Švýcaři děsí: Eddie Murphy se zabil na snowboardu

Příčina Parisina pokusu o sebevraždu? Jejím biologickým otcem není Michael Jackson, ale tento herec!

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.