Domácí + politika (Pátek, 27. listopadu 2020 13:02:01)

Na pomníku mají, že zemřely 30. 7. Klárka a Monika byly ale možná mrtvé mnohem dřív

Kdy opravdu zemřely Monika Kramná a její dcera Klárka? Petr Kramný tvrdí, že to bylo v noci z 29. na 30. července. Na pomníku mají vyryto, že smrt nastala 30. 7. Jenže se objevily informace, že to mohlo být mnohem dřív.

Monika Kramná a její dcera Klárka zemřely v egyptské Hurghádě loni v noci z 29. na 30. července. To je datum, které se považuje za výchozí a moc se o něm nediskutuje.
 

Jenže to je údaj, který do médií vypustil Petr Kramný. Všichni si pamatujeme, jak emotivně líčí na kamery TV Nova, že holkám bylo špatně, zvracely a nakonec je našel bez známek života.
 

Bylo po půlnoci, když k mrtvým turistkám dorazil hotelový lékař a tak mají nakonec Klárka a Monika na náhrobku vyryto, že smrt si pro ně přišla 30. července 2013.  


Smrt Klárky Kramné nebyla náhoda, byla to PLÁNOVANÁ VRAŽDA, říká Klára Long Slámová

 

Otázkou je, do jaké míry Petru Kramnému a jeho interpretaci egyptské dovolené věří česká policie. Moravskoslezští kriminalisté jsou totiž přesvědčeni, že Kramný je vrah, který Klárku a Moniku zabil pomocí elektřiny. A podle informací, které portál TN.cz získal, nevylučují verzi, že obě ženy zemřely mnohem dřív, možná o celých 24 hodin.
 

Je možné, že by to skutečně byla pravda? Že Monika a Klárka zemřely už v noci z 28. na 29. července? I toto budou muset detektivové objasnit, než začne soud, který rozhodne o vině či nevině Petra Kramného.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Karel Gott zemřel! Na Facebooku se šířila lživá zpráva o smrti legendy

Porazila rakovinu, svůj boj s nemocí natočila na video 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.